تلخی کام سهامداران بکام بیشتر می‌شود؟

شرکت کارخانجات تولیدی شهید قندی که در زمینه تولید انواع کابل‌های مخابراتی مسی و نوری مشغول به فعالیت است؛ در بازار اول (تابلوی فرعی) بورس با نماد "بکام" حضور دارد.
نمودار قیمتی این سهم که مدت‌ها روندی خنثی را طی می کرد بالاخره در خرداد ماه 97، تحرکات صعودی خود را در محدوده 130 ریال آغاز کرد که پس از آن قیمت این سهم هیچگاه به این محدوده بازنگشت.
 
روند صعودی جدید "بکام" که از خرداد 97 آغاز شده بود باعث ورود این سهم به محدوده قیمتی 1100 تومان شد که پس از آن تحرکات اصلاحی "بکام" در واپسین روزهای بهار سال جاری آغاز شد و در بیشترین نزول خود قیمت 300 تومان را نیز تجربه کرد.
 
در حال حاضر با توجه به شدت نزول در "بکام" بنظر می‌رسد ریز موج‌های اصلاحی این سهم باعث کاهش بیشتر قیمت این نماد تا محدوده‌های 278 تا 250 تومان و 250 تا 242 تومان شود اما در صورت از دست رفتن این محدوده‌ها حمایت معتبر بعدی این سهم را در محدوده 157 تومان می‌توان در نظر گرفت اما ادامه‌ روند اصلاح و رسیدن به این سطح حمایتی کمی بعید به نظر می‌رسد.
 
اهداف قیمتی که بعد از پایان اصلاح برای این نماد می‌توان متصور شد، رسیدن به محدوده‌های 500 ، 650 تومان و حتی ادامه رشد قیمتی و رسیدن به قله قبلی خود در محدوده 1100 تومان است.
                                                                                                                    

محمد حیدرزاده
کارشناس بازارسرمایه