عرضه ۱۶ هزار تن مواد شیمیایی، پلیمری، گوگرد و سلاپس واکس

تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی بورس کالای ایران روز شنبه ۳۰ شهریور ماه میزبان عرضه ۱۶ هزار و ۹۶۱ تن مواد شیمیایی، مواد پلیمری، گوگرد و سلاپس واکس است.

 به نقل از کالاخبر، امروز  ۵ هزار و ۱۶ تن سبد میلگرد و ۸ هزار تن شمش بلوم در تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالای ایران عرضه می شود.

این گزارش حاکی است، ۱۵۸ تن عایق رطوبتی، ۳۸ هزار و ۳۶۰ تن قیر و ۴۰ هزار تن گوگرد در تالار صادراتی بورس کالای ایران عرضه می شود. بازار فرعی بورس کالای ایران نیز در این روز شاهد عرضه یک هزار و ۳۶ تن نخ پلی استر است.

همچنین تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی بورس کالای ایران روز چهارشنبه ۲۷ شهریورماه داد و ستد ۲۲ هزار و ۳۸۸ تن مواد شیمیایی را تجربه کرد.مروز همچنین یک هزار و ۸۳۸ تن مواد پلیمری، ۳ هزار تن وکیوم باتوم، ۲ هزار و ۹۰۰ تن لوب کات و قیر نیز در این تالار مورد معامله قرار گرفت.

براساس این گزارش، ۱۰۰ تن مس، ۸ هزار و ۸۰۰ تن تیرآهن، ۹ هزار و ۹۰۰ تن سبد میلگرد، ۲۰ تن شمش هزار پوندی آلومینیوم و ۴ کیلوگرم طلا در تالار محصولات صنعتی و معدنی داد و ستد شد. تالار صادراتی بورس کالای ایران نیز در این روز معامله ۸۷۰ تن عایق رطوبتی و ۳۸ هزار و ۵۷۰ تن قیر را تجربه کرد.